RENAULT WAY

5 İLKE

Renault Grubu içerisinde, müşterilerimize duyduğumuz tutku ile bir araya geliyoruz. Çalışanlarımız bizim en büyük zenginliğimiz. İttifak’a güvenerek, herkese yenilikçi ve sürdürülebilir mobilite çözümleri sunmak için işbirliği yapıyoruz. Müşterilerimizi memnun etmek ve yüksek performans elde etmek için güven ve uyum ortamı oluşturuyoruz. Bu bizim “Renault Way’imiz”:

Biz bir mükemmellik ve bütünlük kültürünü paylaşırız. Hepimiz müşterilerimizin sürekli memnuniyeti için işbirliği yaparız.

Yöneticilerimiz, müşterilere hizmet vermek için ekiplerini bir araya getirir. İnisiyatif almayı ve yenilikçiliği teşvik eder.

Kendimizi açıkça, gerçeklere ve somut verilere dayalı olarak ifade ederiz. Geribildirimleri ve fikirleri dinleyerek güven oluştururuz.

Yöneticilerimiz saygılı ve özenli bir dinleme ortamı sağlamak için gerekli koşulları yaratır. Yaratıcı tartışmalara olanak sağlar.

Hayatı birbirimiz için kolaylaştırmak adına, hızlı ve etkin bir şekilde çalışırız. Grup standartlarına, yasa ve yönetmeliklere uygun hareket ederiz.

Yöneticilerimiz hızlı ve şeffaf karar almayı destekler. Mevcut yöntem ve süreçleri sorgulamaya teşvik eder.

Performansımızdan hepimiz sorumluyuz. Sürdürülebilir ve kârlı büyümeye doğrudan katkıda bulunuruz.

Yöneticilerimiz süreçlerin her adımında karar vermeyi destekler. Ekiplere gerekli inisiyatifi almaları için yetki verirler.

Birlikte ilerlemek için çeşitlilik ve dayanışmaya değer veririz. Yetkinliklerimizi geliştirmek için doğrudan sorumluluk alırız.

Yöneticilerimiz ekiplerini geliştirir ve düzenli geri bildirimler paylaşır. Gelişim için en iyi uygulamaları arar ve iş ortaklığı fırsatlarını değerlendirir.