ÇALIŞMA ALANLARIMIZ VE EKİPLERİMİZ

MÜHENDİSLİK

Geleceğin araçları yüksek teknolojiyle donatılmış, elektrikli ve otonom olacak.

Geleceğin araçlarını tasarlarken, Renault mühendislik ekibi yapay zeka, mekatronik, yazılım ve gömülü sistemler ile kusursuz ürünler ve müşteri memnuniyetini mükemmelleştirmeyi amaçlıyor. İşine tutkuyla bağlı, farklı kültürleri barındıran takım arkadaşları ile dinamik bir ortamda birçok alanda uluslararası fırsatlara açık kariyer ve gelişim olanakları sunuyor.

KALİTE

Müşteriler, yeni araçlarını hisleriyle keşfeder.

Kalitenin misyonu; aracın her yönüyle (farların şekli, boyanın parlaklığı, araç komponentlerinin verdiği his, aracın sesi, vb) kalite algısını yukarıda tutmak ve müşterilerde hayal kırıklığı yaratmayacağının güvencesini vermektir.

ÜRETİM

Renault, otomobil teknolojilerindeki yeniliklere ve ekip çalışmasına büyük önem veriyor.

Renault, otomobil teknolojilerindeki yeniliklere ve bu yenilikleri ekip çalışması ile hayata geçirmeye büyük önem veriyor. Renault, dünyanın dört bir yanında bulunan 38 fabrikada üretim gerçekleştiriyor. Geleceğin fabrikası olurken çeşitliliği, yüksek performans arayışını, sürekli gelişmeyi, çalışan memnuniyetini göz önünde bulundurarak lojistikten proses mühendisliğine, seri üretimden fabrika performansına kadar birçok alanda uluslararası kariyer olanakları sunuyor.

MALİ VE İDARİ İŞLER

Mali ve İdari İşler, şirketin finansal performansını izler ve yönetir.

Muhasebe, finans, vergi, gümrük ve yasal düzenlemeler ile mevzuata uygunluğu takip eder. Finansal kararlarda riskleri değerlendirir ve konu uzmanlığıyla iş ortaklarını karar süreçlerinde yönlendirir.

LOJİSTİK

Zamanında teslimat, müşteri memnuniyetinin ilk halkasıdır.

Etkin bir tedarik zinciri yönetimi; şirketin operasyonel verimliliğine, çevikliğine katkı sağlarken şirkete aynı zamanda önemli maliyet avantajları getirir. Çok çeşitli becerilere sahip lojistik yönetiminde; uluslararası ölçekte farklı paydaşları bünyesine alan karmaşık süreçlerin içerisinde yer alarak kendinizi gösterebilir, şirkete olan katkınızı ortaya koyabilirsiniz.

İNSAN KAYNAKLARI

İnsan Kaynakları, bugünün ve geleceğin işlerine ve iş yapış şekillerine odaklanır.

İnsan Kaynakları, bugünün ve geleceğin işlerine ve iş yapış şekillerine odaklanarak, şirket ihtiyaçlarına göre insan kaynağının ve işgücünün yönetimini üstlenir. Çalışanlara fırsat eşitliği sağlayan, çeşitliliği destekleyen, rotasyon sistemiyle farklı görevlerde şirket içi veya uluslararası görevlerde kariyer fırsatları sunan yönetim anlayışıyla bağlılığı yüksek, yenilikçi ve motive ekipler oluşturmayı hedefler.

SATINALMA

Dünyanın en büyük otomotiv grubu, satınalma kariyerin için doğru adres olabilir.

Dünyanın en büyük otomotiv grubu bünyesinde; üretilen araçlarda kullanılan parçaların, ekipmanların, hizmetlerin satın almak, fiyat ve kalite performanslarının takibini yapmak ve tedarikçilerle çeşitli müzakereler yaparak Renault-Nissan-Mitsubishi ittifakı ölçeğinde uluslararası satınalma süreçlerinde yer almak ilgini çekiyorsa Satınalma kariyerin için doğru adres olabilir.

İLETİŞİM

İletişim Departmanı'nın ana görevi, Renault'nun imajını ve itibarını korumak ve yönetmektir.

Bugunün hızla gelişen otomotiv sektöründe, Renault kendine özgü bir stratejiyle güçlü ve orijinal iletişim kampanyaları ile iç ve dış iletişimini yürütmektedir.