OYAK RENAULT İNSAN KAYNAKLARI

Renault Dünyası’nı Daha Yakından Tanıyın

Renault Dünyası’nda biz tüm paydaşlarımızla birlikte şimdi ve gelecek için çözümler yaratırız. Tüm dünyadan ve birbirimizden ilham alırız. Birlikte eğlenir, düşünür, üretir ve hayatı paylaşırız.

Dünyayı oyun alanımız yapmaya hevesliyiz. Renault Dünyası’nda her yerde çalışıp her yerde öğrenecek çeviklikteyiz. Teknolojimiz sayesinde her an her yerde olabiliriz.

Düşüncelerimizi her konuda açıkça paylaşacak kadar özgürüz. Öğrenip harekete geçecek kadar da cesaretliyiz. Yalın kalmayı bilecek kadar akıllıyız. Kendi özgünlüğümüzü her yerde ve başkalarıyla birlikteyken de sergileyecek kadar kendimize güveniriz.

Neden Oyak Renault?

Oyak Renault’ya katılmak; gücünü çeşitlilikten ve inovasyondan alan; dünyanın en büyük otomotiv organizasyonuna adım atmak demek. Geleceğin mobilite çözümlerini birlikte geliştirmek için siz de bizim kadar heyecanlı mısınız?

Çalışma Alanlarımız ve Ekiplerimiz

Dünyanın en büyük otomotiv grubu bünyesinde; kariyer ve gelişim fırsatları sunan çalışma alanlarımız ve tüm dünyadan ve birbirinden ilham alan ekiplerimizle, toplum için çözümler yaratıyoruz.

Çalışanlarımızla Tanışın

Renault Dünyası’ndaki kariyer ve gelişim fırsatları ile ilgili tüm sorularınız ve merak ettikleriniz için, çalışma arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Başvuru ve İşe Alım Sürecimize Yönelik İpuçları

İşe alım sürecimizi daha yakından tanımanız için sizlere birtakım faydalı ipuçları veriyoruz. Unutmayın; başarılı bir işe alım sürecinin ilk adımı; başvurunuz ile öne çıkabilmektir.

Oyak Renault Bünyesindeki Sosyal ve Kültürel Faaliyet Kulüpleri

Oyak Renault’da, çalışanlarının kaynaşması ve ortak ilgi alanlarında buluşması amacıyla sosyal ve kültürel faaliyetlere önem veriyoruz. Çalışma ortamımızı renklendiren aktif 14 kulüp, yeni çalışma arkadaşlarımızın da katılımı ve tüm çalışanlarımızın yaratıcı fikirleriyle her geçen gün gelişiyor ve ortak ilgi alanlarımız giderek genişliyor.