NEDEN OYAK RENAULT?

Neden Oyak Renault?

Oyak Renault’ya katılmak; gücünü çeşitlilikten ve inovasyondan alan, dünyanın en büyük otomotiv organizasyonuna adım atmak demek. Geleceğin mobilite çözümlerini birlikte geliştirmek için siz de bizim kadar heyecanlı mısınız? Cevabınız evet ise; neden Oyak Renault sorusuna da cevabınız var demektir.

Oyak Renault; çünkü:

Her yönü ile değişen ve dönüşen otomotiv sektöründe; yüksek teknolojiye sahip ürünler, üretim ve iş süreçleri üzerinde çalışma fırsatı elde ederek bu hızlı değişim içerisinde her zaman güncel kalırsınız.
Dünya’nın en büyük otomotiv organizasyonu olan Renault – Nissan – Mitsubishi ittifakı çatısı altında global yönetim anlayışına sahip bir kurum kültürünü deneyimlerken küresel ölçekte kariyer fırsatlarını yakalayabilirsiniz.
Anlamlı ve zorlayıcı işler, geliştirici projeler ve takım çalışmaları ile her rolde ve her seviyede şirketin başarısına katkı sağladığınızı hissedersiniz.

MOVE OUR WORLD FORWARD

#mobile #connected #autonomous

#mobile

 Dünyayı oyun alanımız yapmaya hevesliyiz.
 Renault Dünyası’nda her yerde çalışıp her yerde öğrenecek çeviklikteyiz.
 Teknolojimiz sayesinde her an her yerde olabiliriz.

#connected

 Renault Dünyası’nda biz tüm paydaşlarımızla birlikte şimdi ve gelecek için çözümler yaratırız.
 Tüm dünyadan ve birbirimizden ilham alırız.
 Birlikte eğlenir,düşünür, üretir ve hayatı paylaşırız.

#autonomous

 Düşüncelerimizi her konuda açıkça paylaşacak kadar özgürüz.
 Öğrenip harekete geçecek kadar da cesaretliyiz.
 Yalın kalmayı bilecek kadar akıllıyız.
 Kendi özgünlüğümüzü her yerde ve başkalarıyla birlikteyken de sergileyecek kadar kendimize güveniriz.

Uluslararası Kariyer Olanakları

Oyak Renault; dünyanın en büyük otomotiv organizasyonu olan Renault Nissan Mitsubishi ittifakının stratejik bir üyesi olarak; çalışanlarına pek çok farklı alanda uluslararası kariyer yapma fırsatı sunuyor.Sadece geçtiğimiz yıl; 90’a yakın beyaz yaka çalışanımız yurt dışında farklı pozisyonlarda görevlendirildi; Renault Dünyası içerisinde 30’a yakın yabancı çalışanımız da kariyerler yolculuklarına Oyak Renault’da devam etmeye başladı.Yurt dışı kariyer fırsatlarımız hakkında daha fazla fikir sahibi olmak isterseniz bu sayfadaki videoda bulunan, çalışanlarımızın mesajlarına göz atabilirsiniz.