İÇ İLETİŞİM NOTU

Bursa, 24 Nisan 2020

Değerli Çalışma Arkadaşlarımız,

Groupe Renault ve Oyak Renault Yönetimlerinin aldığı karar doğrultusunda 27 Nisan 2020 Pazartesi günü, fabrikamızda üretime tekrar başlanacaktır.

Konuyla ilgili olarak, ekiplerin çalışma saatleri İnsan Kaynakları Direktörlüğü tarafından yapılacak duyuru ile tarafınıza iletilecektir.

Ayrıca, tüm çalışanlarımızın cep telefonlarına en geç 25 Nisan Cumartesi tarihinde, gün içinde kişiye özel olarak gönderilecek kısa mesaj ile servis araçlarının ilk duraktan kalkış saati, plakası, servis koltuk numarası, yemekhane, yemek saati ve yemekhanede kişiye özel ayrılmış sandalye numarası vestiyerlerine ait kat bilgisi ve dolap numaraları iletilecektir.

Kısa mesaj (SMS) size ulaşmadığı takdirde, ilk amirinizden konuya dair detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

            Önemli hatırlatmalar ve ek bilgilendirmeler:

  • Kısa mesaj ile bildirilen plakalı servis aracına, her zaman kullanılan duraktan binilmelidir.
  • Yeni dolap anahtarlarının kişiye özel dağıtımı, ilk gün, idari bina ve C binası arasında yer alan yeni yemekhane çadırında kurulacak masalarda yapılacaktır.
  • Yemekhanelere mutlaka bildirilen sürelerde gelinmeli, yemek alma sırasında ve yemek süresince gerekmedikçe konuşmadan, 15 dakika içerisinde yemek yenmelidir.
  • Fabrika içinde mutlaka uyulması gereken kuralları anlatan ve yeni hazırlanan  Oyak Renault’da Güvenli Çalışma Filmi en kısa sürede sizlerle paylaşılacaktır.
  • Aşağıdaki linklerde bulunan Oyak Renault İşe Dönüş Filmini ve Yeniden İşe Başlama Eğitim Kitini bir kez daha dikkatlice incelemenizi rica ederiz.

 

Oyak Renault Güvenli İşe Dönüş Filmi

Yeniden İşe Başlama Eğitim Kiti

 

Sağlıklı günler dileriz. 

Oyak Renault İletişim