Oyak Renault - Sosyal İmkanlar

Sosyal İmkanlar

Oyak Renault çalışanları; anlaşmalı sosyal tesis, tüketim kooperatifi, spor salonu ve sağlık merkezi gibi sosyal olanaklardan faydalanabiliyor.

oyak-renault-sosyal-tesis-1

Oyak Renault Anlaşmalı Sosyal Tesisi

Olimpik Konak Tesisleri, çalışanlarımıza anlaşmalı olarak hizmet vermektedir. 1000 kişilik kapasitesi, 1 adet toplantı salonu, bahçesi ve yüzme havuzuyla çalışanlarımız Olimpik Konak hizmetlerinden anlaşmalı olarak yararlanmaktadır.

oyak-renault-kooperatif

Oyak Renault Tüketim Kooperatifi

Tüketim Kooperatifi 1979 yılında Oyak Renault çalışanlarının oluşturduğu bir kuruluştur.
Kooperatifin amacı üyelerine daha kaliteli ve daha uygun fiyata ürün yelpazesi sunmaktır.
Geçmişte sadece market olarak başlattığı hizmet ağını genişleten kooperatif; kafeteryadan pastaneye, elektronikten kitapçıya çeşitli mağazalarıyla üyelerine hizmet vermektedir.


oyak-renault-saglik

Oyak Renault Sağlık Merkezi

Oyak Renault Sağlık Servisi 7 iş yeri hekimi, 6 sağlık personeli, 1 adet tam donanımlı acil müdahale ambulansı ve laboratuvarı ile 7 gün 24 saat çalışanlarına hizmet vermektedir.

Amacı:

Çalışan sağlığını korumak,

İş gücü kaybını önlemek,

Meslek hastalıklarını önlemek,

İş kazalarının azaltılmasına katkıda bulunmak,

İşe uygun personelin alımını sağlamak,

Çalışanların sağlık konularında eğitimlerini gerçekleştirmek,

Sağlık Servisi bu amaçlar doğrultusunda Atölye Hekimliği çalışmaları, çalışma koşullarıyla ilgili Ortam Ölçümlerinin gerçekleştirilmesi ve Periyodik Sağlık Kontrolleri faaliyetlerini yürütmektedir.

oyak-renault-spor-salonu-1

Spor Salonu

Oyak Renault bünyesinde bir adet spor salonu bulunmaktadır. Spor salonun içerisinde fitness salonu, basketbol sahası ve sosyal kulüplere hizmet eden zumba – pilates – tango derslerinin gerçekleştiği salonları bulunmaktadır.