İnsan Kaynakları Direktörlüğü
Endüstriyel İlişkiler Bölümü
Bursa, 09.04.2020
17.00 / 10 – 20 / ÖB – GDÇ

DUYURU No: 10

2020 YILI RAMAZAN ERZAK BELGESİ DAĞITIMI

2020 yılı Ramazan ayı, 24 Nisan 2020 tarihinde başlayıp, 23 25 Mayıs 2020 tarihlerindeki Şeker Bayramı ile son bulacaktır.

Şirketimiz 2020 yılında Ramazan ayı dolayısıyla tüm mavi yakalı ve beyaz yakalı çalışanlarımız için öngördüğü erzak yardımını 580 TL olarak belirlemiştir.

Covid–19 salgınından korunma önlemleri kapsamında, bu sene belge dağıtımı gerçekleştirilmeyecektir.

Çalışanlarımız, Bursa ili sınırları içerisindeki Akuğur Alışveriş Merkezleri’nden herhangi birine giderek 15 Nisan – 23 Mayıs 2020 tarihleri arasında 580 TL tutarındaki alışverişlerini yapabileceklerdir. Alışveriş tutarı 580 TL’den fazla olduğu durumda ise ek tutar çalışan tarafından ödenecektir.

Not: İstanbul personelimiz, İstanbul ili sınırları içerisindeki Namlı Hipermarketleri’nden herhangi birine giderek alışverişlerini gerçekleştirebileceklerdir.

Belge dağıtımı olmaması nedeni ile kasa görevlilerine Oyak Renault personeli olduğunuzu bildirmenizi rica ederiz.

Oyak Renault kimliğinizi ve/veya nüfus cüzdanınız veya fotokopilerini ilgililerle paylaştıktan sonra, kasa görevlileri tarafından sizlere iletilecek belgelerin üzerine tarih, sicil numaranız, adınız, soyadınız, T.C. kimlik numaranızı yazarak imza atmanızı, belgenin 1 nüshasını kasadaki görevliye teslim edip, size verilen 1 nüshasını da 29 Mayıs 2020 tarihine kadar Oyak Renault İnsan Kaynakları’na teslim etmenizi önemle rica ederiz.

Anne – baba – eş veya çocuğunuzun alışveriş yapması durumunda, Oyak Renault kimliğiniz ve/veya nüfus cüzdanınız veya fotokopileri ve alışveriş yapacak kişinin nüfus cüzdanını alışveriş esnasında kişinin yanında bulundurması zaruridir.

Belgeler, elektronik eşya, kozmetik, sigara, alkol, tekstil ürünleri hariç kullanılabilecektir.

Çalışanlarımıza alışveriş yaptıkları markette, 1 paket çikolata, 1 paket Türk kahvesi ve 1 şişe kolonya market sorumlularının yönlendireceği dağıtım noktasında hediye olarak verilecektir. Alışverişinizden hemen sonra hediyelerinizi almayı lütfen unutmayınız.

Alışveriş yapılan marketlerde yoğunluk oluşmaması için Covid – 19 nedeni ile belirlenmiş tedbirler kapsamında alışveriş yapılabilecektir.

Alışverişlerini tamamlayan çalışanlarımız şehir içi müşteri servisi olan şubelerdeki servislerden firma kuralları ve Covid – 19 salgını nedeni ile belirlenmiş önlemler çerçevesinde istifade edilebilecektir.

Sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

T.GÖRGÜLÜ

Y.ÖZBAĞRIAÇIK

M.TAŞDELEN

Orijinali imzalanmış ve elektronik kurye ile gönderilmiştir.